Panache (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības
