Panache (8.x-1.1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Main navigation
bs: Glavna navigacija

en: Site branding
bs: Osnovne informacije o stranici

en: Primary admin actions
bs: Primarne admin akcije
