Panache (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Page title
da: Sidetitel

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: Tabs
da: Faner

en: Main navigation
da: Primær navigation

en: Primary admin actions
da: Primære administratorhandlinger
