Panache (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia
