Panache (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Tabs
sv: Flikar

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder
