Panelizer (8.x-3.0-alpha3) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Name
da: Navn

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Update
da: Opdatér

en: Custom
da: Tilpasset

en: Contexts
da: Kontekster

en: Set as default
da: Angiv som standard

en: Current user
da: Aktuelle bruger

en: Update and save
da: Opdatér og gem

en: Fully administer panelizer and all panelizer settings.
da: Administrér panelizer og alle tilhørende indstillinger.

en: Add new context
da: Tilføj ny kontekst
