Panelizer (8.x-3.0-beta1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: Name
af: Naam

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op
