Panelizer (8.x-3.0-beta2) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Content
hi: सामग्री

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Name
hi: नाम

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Layout
hi: ख़ाका

en: Custom
hi: मनपसंद

en: View mode
hi: दृश्य प्रणाली
