Panelizer (8.x-3.0-beta2) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Custom
bs: Prilagođen
