Panelizer (8.x-4.0-beta1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: Name
hr: Naziv

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Update
hr: Osvježi

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Current user
hr: Trenutni korisnik
