Panelizer (8.x-4.0-beta1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
