Panelizer (8.x-4.0-beta1) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Name
kk: Аты

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: Custom
kk: Өзгертпелі
