Panelizer (8.x-4.0-beta1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Custom
lt: Savitas

en: Set as default
lt: Nustatyti kaip numatytąją

en: Current user
lt: Dabartinis narys

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
