Panelizer (8.x-4.0-beta2) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Name
bo: མིང

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Contexts
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: Current user
bo: མིག་སྔའི་སྤྱོད་མཁན

en: Update and save
bo: གསར་སྒྱུར་དང་ཉར་ཚགས

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
