Panelizer (8.x-4.0-beta3) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Name
ta: பெயர்

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Save
ta: சேமி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Current user
ta: தற்போதைய பயனர்

en: View mode
ta: பார்க்கும் முறை
