Panelizer (8.x-4.0) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Content
cy: Cynnwys

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: Name
cy: Enw

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: Update
cy: Diweddaru

en: Custom
cy: Addasu
