Panelizer (8.x-4.0) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Custom
sk: Vlastná

en: Contexts
sk: Kontexty

en: Set as default
sk: Nastaviť ako predvolené

en: Current user
sk: Aktuálny používateľ

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
