Panelizer (8.x-4.1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Save
th: บันทึก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Set as default
th: ตั้งเป็นค่าเริ่มต้น

en: Current user
th: ผู้ใช้ปัจจุบัน

en: View mode
th: โหมดของวิว

en: Revert to default
th: กลับไปใช้ค่าเริ่มต้น
