Panelizer (8.x-4.2) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: Name
is: Nafn

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Update
is: Uppfæra

en: Layout
is: Útlit

en: Custom
is: Sérsniðið
