Panelizer (8.x-4.2) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Name
nl: Naam

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Update
nl: Bijwerken

en: Layout
nl: Lay-out

en: Custom
nl: Aangepast

en: Contexts
nl: Contexten

en: Set as default
nl: Instellen als standaard

en: Current user
nl: Huidige gebruiker

en: Update and save
nl: Bijwerken en opslaan

en: Edit context
nl: Context bewerken

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Revert to default
nl: Terugzetten naar standaard

en: Add new context
nl: Nieuwe context toevoegen
