Panelizer (8.x-4.2) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Content
pt: Conteúdo

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: Name
pt: Nome

en: General settings
pt: Configurações gerais

en: Save
pt: Salvar

en: Default
pt: Padrão

en: Update
pt: Atualizar

en: Custom
pt: Personalizado

en: Contexts
pt: Contextos

en: Set as default
pt: Definir como padrão

en: Current user
pt: Usuário atual

en: Update and save
pt: Atualizar e salvar

en: Edit context
pt: Editar contexto

en: View mode
pt: Modo de exibição

en: Revert to default
pt: Reverter ao padrão

en: Add new context
pt: Adicionar novo contexto
