Panelizer (8.x-4.3) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Name
pl: Nazwa

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Layout
pl: Układ

en: Custom
pl: Własne

en: Contexts
pl: Kontekst

en: Set as default
pl: Ustaw jako domyślne

en: Current user
pl: Aktualny użytkownik

en: Update and save
pl: Aktualizuj i zapisz

en: Edit context
pl: Edytuj kontekst

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Revert to default
pl: Przywróć do stanu domyślnego
