Panelizer (8.x-4.4) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Content
ru: Содержимое

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: Name
ru: Название

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Update
ru: Обновить

en: Layout
ru: Макет

en: Custom
ru: Собственная

en: Contexts
ru: Контексты

en: Set as default
ru: Установить по умолчанию

en: Current user
ru: Текущий пользователь

en: Update and save
ru: Обновить и сохранить

en: View mode
ru: Режим просмотра

en: Revert to default
ru: Вернуть к настройкам по умолчанию
