Panelizer (8.x-5.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Name
hu: Név

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Update
hu: Frissítés

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Custom
hu: Egyéni

en: Contexts
hu: Környezetek

en: Set as default
hu: Beállítás alapértelmezettként

en: Current user
hu: Jelenlegi felhasználó

en: Update and save
hu: Frissítés és mentés

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Revert to default
hu: Visszatérés az alapértelmezéshez

en: Add new context
hu: Új környezet hozzáadása
