Panelizer (8.x-5.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Content
fr: Contenu

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: Name
fr: Nom

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: Save
fr: Enregistrer

en: Default
fr: Par défaut

en: Update
fr: Mettre à jour

en: Layout
fr: Mise en page

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Contexts
fr: Contextes

en: Set as default
fr: Définir comme paramètre par défaut

en: Current user
fr: Utilisateur courant

en: Update and save
fr: Mettre à jour et enregistrer

en: View mode
fr: Mode d'affichage

en: Revert to default
fr: Rétablir par défaut

en: Add new context
fr: Ajouter un nouveau contexte
