Panelizer (8.x-5.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Name
sv: Namn

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Update
sv: Uppdatera

en: Custom
sv: Anpassad

en: Contexts
sv: Sammanhang

en: Set as default
sv: Ställ in som förvalt

en: Current user
sv: Nuvarande användare

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Revert to default
sv: Återgår till förvalt
