Panelizer (8.x-5.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Content
ja: コンテンツ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: Name
ja: 名前

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Save
ja: 保存

en: Default
ja: デフォルト

en: Update
ja: 更新

en: Layout
ja: レイアウト

en: Custom
ja: カスタム

en: Contexts
ja: コンテクスト

en: Context
ja: コンテキスト

en: Set as default
ja: デフォルトに設定

en: Current user
ja: 現在のユーザー

en: View mode
ja: ビュー・モード

en: Revert to default
ja: デフォルトに戻す
