Panelizer (8.x-5.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Update
nn: Oppdater

en: Custom
nn: Tilpassa
