Panelizer (8.x-5.0-beta1) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: Name
et: Nimi

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Update
et: Uuenda

en: Layout
et: Paigutus

en: Custom
et: Kohandatud

en: Contexts
et: Kontekst

en: Context
et: Kontekst

en: Set as default
et: Sea vaike valikuks

en: Current user
et: Käesolev kasutaja

en: Update and save
et: Uuenda ja salvesta

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Revert to default
et: Taasta vaikeseade
