Panelizer (8.x-5.0-beta1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම
