Panelizer (8.x-5.0-beta2) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش
