Panelizer (8.x-5.0-beta3) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: Name
bg: Име

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Update
bg: Промени

en: Custom
bg: Персонализиран
