Panels (8.x-3.0-alpha11) - en to mn translation catalogue (57 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Next
mn: Дараах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Display settings
mn: Харуулах тохиргоонууд

en: Weight
mn: Жин

en: Category
mn: Ангилал

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Font
mn: Фонт

en: Default
mn: Анхны утга

en: Top
mn: Дээд

en: Path
mn: Зам

en: Region
mn: Бүс

en: Menu
mn: Цэс

en: Text
mn: Текст

en: Error
mn: Алдаа

en: Add content
mn: Агууламж нэмэх

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Three column 25/50/25
mn: Гурван багана 25/50/25

en: Left side
mn: Зүүн хэсэг

en: Middle column
mn: Дунд багана

en: Right side
mn: Баруун хэсэг

en: Three column 25/50/25 stacked
mn: Багцалсан гурван багана 25/50/2

en: Bottom
mn: Доод

en: Three column 33/34/33
mn: Гурван багана 33/34/33

en: Three column 33/34/33 stacked
mn: Багцалсан гурван багана 33/34/33

en: Two column
mn: Хоёр багана

en: 1 hour | @count hours
mn[0]: 1 цаг
mn[1]: @count цаг

en: 1 day | @count days
mn[0]: 1 өдөр
mn[1]: @count өдөр

en: Left sidebar
mn: Зүүн хажуугын дөрвөлжин

en: Right sidebar
mn: Баруун хажуугын дөрвөлжин

en: Width
mn: Өргөн

en: Text color
mn: Текстний өнгө

en: Empty
mn: Хоосон

en: Blocks
mn: Хавтангууд

en: 1 year | @count years
mn[0]: 1 жил
mn[1]: @count жил

en: 1 week | @count weeks
mn[0]: 1 долоо хоног
mn[1]: @count долоо хоногууд

en: 1 min | @count min
mn[0]: 1 минут
mn[1]: @count минут

en: 1 sec | @count sec
mn[0]: 1 секунд
mn[1]: @count секунд

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Dashboard
mn: Самбар
