Panels (8.x-3.0-alpha17) - en to ps translation catalogue (55 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Next
ps: بل

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: more
ps: نور

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Center
ps: منځ

en: Category
ps: ټولی

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Preview
ps: مخليد

en: Default
ps: تلواله

en: Path
ps: يونلور

en: Region
ps: سيمه

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Text
ps: متن

en: Error
ps: تیروتنه

en: Add content
ps: منځپانګه زیاتول

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: 1 hour | @count hours
ps[0]: ۱ ساعت
ps[1]: @count ساعتونه

en: 1 day | @count days
ps[0]: ۱ ورځ
ps[1]: @count ورځې

en: Width
ps: پلنوالى

en: Caching
ps: پټيادوي

en: General
ps: ټوليز

en: Other
ps: نور

en: Text color
ps: متن رنګ

en: Arguments
ps: استدلالونه

en: Uncategorized
ps: پرته د ټولي

en: Change
ps: بدلون

en: Fixed
ps: ثابت شوی

en: Empty
ps: تش

en: Style
ps: ډول

en: Standard
ps: معياري

en: Keyword
ps: آرويىونه

en: 1 year | @count years
ps[0]: ۱ کال
ps[1]: @count کلونه

en: 1 week | @count weeks
ps[0]: ۱ اونی
ps[1]: @count اونی

en: 1 min | @count min
ps[0]: ۱ دقيقه
ps[1]: @count دقيقې

en: 1 sec | @count sec
ps[0]: ۱ ثانیه
ps[1]: @count ثانيې

en: Columns
ps: ستنې

en: Column
ps: ستن

en: 1 month | @count months
ps[0]: ۱ میاشت
ps[1]: @count میاشتې

en: Row
ps: کتار

en: - All -
ps: - ټول -

en: Administrative title
ps: سرليک پازوالنه
