Panels (8.x-3.0-alpha19) - en to nn translation catalogue (44 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Next
nn: Neste

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: more
nn: meir

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Display settings
nn: Visningsinnstillingar

en: Weight
nn: Vekt

en: Category
nn: Kategori

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Back
nn: Attende

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Path
nn: Sti

en: Error
nn: Feil

en: Add content
nn: Legg til innhald

en: 1 hour | @count hours
nn[0]: 1 time
nn[1]: @count timar

en: 1 day | @count days
nn[0]: 1 dag
nn[1]: @count dagar

en: Your changes have been saved.
nn: Endringane vart lagra

en: Left sidebar
nn: Venstre sidestolpe

en: Right sidebar
nn: Høgre sitestolpe

en: Contains
nn: Inneheld

en: Other
nn: Andre

en: Text color
nn: Tekstfarge

en: Arguments
nn: Argument

en: Basic settings
nn: Grunnleggjande innstillingar

en: Empty
nn: Tom

en: 1 year | @count years
nn[0]: 1 år
nn[1]: @count år

en: 1 week | @count weeks
nn[0]: 1 veke
nn[1]: @count veker

en: 1 sec | @count sec
nn[0]: 1 sek
nn[1]: @count sek

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: 1 month | @count months
nn[0]: 1 månad
nn[1]: @count månader

en: Dashboard
nn: Styringspanel

en: - All -
nn: - Alle -

en: Fixed width
nn: Fast breidde
