Panels (8.x-3.0-alpha19) - en to si translation catalogue (28 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Next
si: ඊලඟ

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Value
si: අගය

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: more
si: තවත්

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Text
si: වගන්ති

en: Error
si: දෝෂය

en: 1 hour | @count hours
si[0]: පැයක්
si[1]: පැය @count ක්

en: 1 day | @count days
si[0]: දිනක්
si[1]: දින @count ක්

en: 1 year | @count years
si[0]: වර්ෂයක්
si[1]: වර්ෂ @count ක්

en: 1 week | @count weeks
si[0]: සතියක්
si[1]: සති @count ක්

en: 1 min | @count min
si[0]: මිනිත්තුවක්
si[1]: මිනිත්තු @count ක්

en: 1 sec | @count sec
si[0]: තත්පරයක්
si[1]: තත්පර @count ක්

en: 1 month | @count months
si[0]: මාසයක්
si[1]: මාස @count ක්

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව
