Panels (8.x-3.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (56 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Next
ka: შემდეგი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: more
ka: მეტი

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: Category
ka: კატეგორია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Top
ka: ზედა

en: Path
ka: გზა

en: Region
ka: რეგიონი

en: Menu
ka: მენიუ

en: Text
ka: ტექსტი

en: Error
ka: შეცდომა

en: Add content
ka: კონტენტის დამატება

en: CSS class
ka: CSS კლასი

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: 1 hour | @count hours
ka[0]: 1 საათი
ka[1]: @count საათი

en: 1 day | @count days
ka[0]: 1 დღე
ka[1]: @count დღე

en: Left sidebar
ka: მარცხენა სვეტი

en: Right sidebar
ka: მარჯვენა სვეტი

en: Contains
ka: შეიცავს

en: Width
ka: სიგანე

en: General
ka: ზოგადი

en: Method
ka: მეთოდი

en: Other
ka: სხვა

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: List type
ka: ლისტის ტიპი

en: Arguments
ka: არგუმენტები

en: Change
ka: შეცვლა

en: Fixed
ka: ფიქსირებული

en: Empty
ka: ცარიელი

en: Style
ka: სტილი

en: Blocks
ka: ბლოკები

en: 1 year | @count years
ka[0]: 1 წელი
ka[1]: @count წელი

en: 1 week | @count weeks
ka[0]: 1 კვირა
ka[1]: @count კვირა

en: 1 min | @count min
ka[0]: 1 წუთი
ka[1]: @count წუთი

en: 1 sec | @count sec
ka[0]: 1 წამი
ka[1]: @count წამი

en: 1 month | @count months
ka[0]: 1 თვე
ka[1]: @count months

en: - All -
ka: - ყველა -
