Panels (8.x-3.0-alpha20) - en to af translation catalogue (43 entries)

en: Title
af: Titel

en: Next
af: Volgende

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: more
af: meer

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Center
af: Senter

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Back
af: Terug

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: Add
af: Voeg by

en: Path
af: Pad

en: Error
af: Fout

en: Add content
af: Voeg inhoud

en: Page title
af: Bladsytitel

en: 1 hour | @count hours
af[0]: 1 uur
af[1]: @count ure

en: 1 day | @count days
af[0]: 1 dag
af[1]: @count dae

en: Left sidebar
af: Linkerkantste systaaf

en: Right sidebar
af: Regterkantste systaaf

en: Overridden
af: Oorheers

en: Method
af: Metode

en: Other
af: Ander

en: 1 year | @count years
af[0]: 1 jaar
af[1]: @count jare

en: 1 week | @count weeks
af[0]: 1 week
af[1]: @count weke

en: 1 min | @count min
af[0]: 1 minuut
af[1]: @count minute

en: 1 sec | @count sec
af[0]: 1 sekonde
af[1]: @count sekondes

en: - All -
af: - Alle -
