Panels (8.x-3.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (49 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Value
ast: Valor

en: content
ast: conteníu

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: more
ast: más

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Display settings
ast: Axustes de vista

en: Weight
ast: Pesu

en: Center
ast: Centru

en: Category
ast: Categoría

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Top
ast: Cimeru

en: Path
ast: Camín

en: Region
ast: Rexón

en: Menu
ast: Menú

en: Text
ast: Testu

en: Error
ast: Fallu

en: Add content
ast: Amestar conteníu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Bottom
ast: Abaxo

en: 1 hour | @count hours
ast[0]: 1 hora
ast[1]: @count hores

en: 1 day | @count days
ast[0]: 1 día
ast[1]: @count díes

en: Left sidebar
ast: Barra llateral a manzorga

en: Right sidebar
ast: Barra llateral a mandrecha

en: Width
ast: Anchu

en: Caching
ast: Caché

en: General
ast: Xeneral

en: Method
ast: Métodu

en: Other
ast: Otru

en: Text color
ast: Color del testu

en: Empty
ast: Ermu

en: Standard
ast: Estándar
