Panels (8.x-3.0-alpha7) - en to bs translation catalogue (54 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Next
bs: Sljedeći

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: more
bs: još

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Display settings
bs: Postavke prikaza

en: Weight
bs: Težina

en: Category
bs: Kategorija

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Preview
bs: Pregled

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Path
bs: Putanja

en: Menu
bs: Meni

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Text
bs: Tekst

en: Error
bs: Greška

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: 1 hour | @count hours
bs[0]: 1 sat
bs[1]: @count sata
bs[2]: @count sati

en: 1 day | @count days
bs[0]: 1 dan
bs[1]: @count dana
bs[2]: @count dana

en: Left sidebar
bs: Lijevi stupac

en: Right sidebar
bs: Desni stupac

en: Contains
bs: Sadrži

en: Overridden
bs: Prepisan

en: Width
bs: Širina

en: Text color
bs: Boja teksta

en: Arguments
bs: Argumenti

en: Uncategorized
bs: Bez kategorije

en: Granularity
bs: Zrnatost

en: Style
bs: Stil

en: Storage
bs: Pohrana

en: Blocks
bs: Blokovi

en: 1 year | @count years
bs[0]: 1 godina
bs[1]: @count godine
bs[2]: @count godina

en: 1 week | @count weeks
bs[0]: 1 sedmica
bs[1]: @count sedmice
bs[2]: @count sedmica

en: 1 min | @count min
bs[0]: 1 minuta
bs[1]: @count minute
bs[2]: @count minuta

en: 1 sec | @count sec
bs[0]: 1 sekunda
bs[1]: @count sekunde
bs[2]: @count sekundi

en: No title
bs: Bez naslova

en: Column
bs: Kolona

en: Invalid input
bs: Nepravilan unos

en: Live preview
bs: Stvarni prikaz

en: No blocks in this region
bs: Nema blokova u ovom regionu
