Panels (8.x-3.0-alpha7) - en to pa translation catalogue (20 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Text color
pa: ਟੈਕਸਟ ਰੰਗ
