Panels (8.x-3.0-beta2) - en to os translation catalogue (27 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Next
os: Дарддæр

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: Display settings
os: Æвдысты амонæнтæ

en: Weight
os: Уæз

en: Center
os: Центр

en: Category
os: Категори

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Update
os: Сног кæн

en: Add
os: Бафтау

en: Path
os: Фæндаг
