Panels (8.x-3.0-beta3) - en to et translation catalogue (135 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Next
et: Järgmine

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: more
et: veel

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: Weight
et: Kaal

en: Center
et: Keskel

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Back
et: Tagasi

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Font
et: Kirjastiil

en: Default
et: Vaikimisi

en: Background
et: Taust

en: Update
et: Uuenda

en: Top
et: Ülesse

en: Add
et: Lisa

en: Path
et: Tee

en: Region
et: Regioon

en: Menu
et: Menüü

en: Text
et: Tekst

en: Layout
et: Paigutus

en: Error
et: Viga

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: CSS class
et: CSS klass

en: Middle column
et: Keskmine tulp

en: Bottom
et: Alumine

en: Two column
et: Kaks tulpa

en: 1 hour | @count hours
et[0]: 1 tund
et[1]: @count tundi

en: 1 day | @count days
et[0]: 1 päev
et[1]: @count päeva

en: Your changes have been saved.
et: Sinu muudatused on salvestatud.

en: Left sidebar
et: Vasak külgriba

en: Right sidebar
et: Parem külgriba

en: Contains
et: Sisaldab

en: Overridden
et: Üle kirjutatud

en: Width
et: Laius

en: Caching
et: Puhverdamine

en: General
et: Üldine

en: Border
et: Piirjoon

en: Method
et: Meetod

en: Other
et: Muu

en: Text color
et: Teksti värvus

en: List type
et: Loendi liik

en: Arguments
et: Argumendid

en: Uncategorized
et: Kategoriseerimata

en: Plain
et: Tavaline

en: Basic settings
et: Põhilised sätted

en: Change
et: Muutmine

en: Granularity
et: Granulaarsus

en: Fixed
et: Fikseeritud

en: Empty
et: Tühi

en: Style
et: Stiil

en: Flexible
et: Paindlik

en: Standard
et: Standardne

en: Storage
et: Ladu

en: No style
et: Pole stiile

en: No caching
et: Pole puhverdatud

en: Editor
et: Redaktor

en: Edit content
et: Muuda sisu

en: Change layout
et: Muuda paigutust

en: Available
et: Saadaval

en: Contexts
et: Kontekst

en: Miscellaneous
et: Muu

en: Mini panels
et: Minipaneelid

en: Context
et: Kontekst

en: Unordered
et: Pole sorteeritud

en: Ordered
et: Sorteeritud

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: 1 year | @count years
et[0]: 1 aasta
et[1]: @count aastat

en: 1 week | @count weeks
et[0]: 1 nädal
et[1]: @count nädalat

en: 1 min | @count min
et[0]: 1 minut
et[1]: @count minutit

en: 1 sec | @count sec
et[0]: 1 sekund
et[1]: @count sekundit

en: Choose layout
et: Vali kavand

en: Add content to !s
et: Lisa sisu jaotusesse !s

en: No title
et: Ilma pealkirjata

en: Columns
et: Veerud

en: Layout settings
et: Paigutuse sätted

en: Panel
et: Paneel

en: Disable Drupal blocks/regions
et: Keela Drupali plokid/regioonid

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Column
et: Tulp

en: Add new rule
et: Lisa uus reegel

en: Regions
et: Regioonid

en: 1 month | @count months
et[0]: 1 kuu
et[1]: @count kuud

en: Row
et: Rida

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Invalid input
et: Ebakorrektne sisend

en: Live preview
et: Kohene eelvaade

en: - All -
et: - Kõik -

en: Administrative title
et: Administratiivne pealkiri

en: Administrative description
et: Kirjeldus haldusliideses

en: That name is used by another page: @page
et: See nimi on juba kasutusel: @page

en: Mini panel
et: Minipaneel

en: Go to list
et: Mine loendi juurde

en: Disable this pane
et: Peida see paan

en: CSS properties
et: CSS seaded

en: Region settings
et: Regiooni seaded

en: Selection rules
et: Valiku reeglid

en: This panel will always be selected.
et: See paneel on alati valitud.

en: Selection rule
et: Valiku reegel

en: Panel: @title
et: Paneel: @title

en: Content options are divided by category. Please select a category from the left to proceed.
et: Võimalikud sisupaigutused on jagatud kategooriatesse. Jätkamiseks vali palun vasakult kategooria.

en: No rules
et: Pole reegleid

en: Title type
et: Pealkirja tüüp

en: Manually set
et: Käsitsi sisestatud

en: From pane
et: Paani seadetest

en: Fixed width
et: Fikseeritud laius

en: That path is already in use. This system cannot override existing paths.
et: See aadress on juba kasutusel. Süsteem ei saa olemasolevaid aadresse üle kirjutada.

en: Basic styles
et: Põhistiilid

en: A plain box with an optional border. You may set the color of the text and the border.
et: Tühi kast valikulise raamiga. Sa võid määrata teksti ja raami värvi.

en: Custom style
et: Kohandatud stiil

en: Panel pane
et: Paneeli leht

en: Builders
et: Koostajad

en: Row class
et: Rea klass

en: Panel fields
et: Paneeli väljad

en: Displays the fields in a panel rather than using a template.
et: Kuvab väljad templiidi asemel paneelis.

en: No lock
et: Pole lukustust

en: Configure mini panel
et: Seadista minipaneel
