Panels (8.x-3.0-beta3) - en to sq translation catalogue (39 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: more
sq: tjetër

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Category
sq: Kategoria

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Update
sq: Rifresko

en: Path
sq: Pozicioni

en: Region
sq: Sektori

en: Menu
sq: Menuja

en: Error
sq: Gabim

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: 1 hour | @count hours
sq[0]: 1 orë
sq[1]: @count orë

en: 1 day | @count days
sq[0]: 1 ditë
sq[1]: @count ditë

en: Left sidebar
sq: Kollona e majtë anësore

en: Right sidebar
sq: Kollona e djathtë anësore

en: Other
sq: Tjetër

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit

en: Context
sq: Konteksti

en: 1 year | @count years
sq[0]: 1 vit
sq[1]: @count vjet

en: 1 week | @count weeks
sq[0]: 1 javë
sq[1]: @count javë

en: 1 sec | @count sec
sq[0]: 1 sek
sq[1]: @count sek

en: About
sq: Informacione
