Panels (8.x-3.0-beta4) - en to nl translation catalogue (204 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Next
nl: Volgende

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Value
nl: Waarde

en: List
nl: Lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: more
nl: meer

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Category
nl: Categorie

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Back
nl: Terug

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: Font
nl: Lettertype

en: Default
nl: Standaard

en: Background
nl: Achtergrond

en: Update
nl: Bijwerken

en: Top
nl: Bovenaan

en: Add
nl: Toevoegen

en: Path
nl: Pad

en: Region
nl: Gebied

en: Text
nl: Tekst

en: Layout
nl: Lay-out

en: Error
nl: Fout

en: Panel title
nl: Paneeltitel

en: Add content
nl: Inhoud toevoegen

en: Page title
nl: Paginatitel

en: CSS ID
nl: CSS-ID

en: CSS class
nl: CSS-klassen

en: Three column 25/50/25
nl: Drie kolommen 25/50/25

en: Left side
nl: Linkerkant

en: Middle column
nl: Middelste kolom

en: Right side
nl: Rechterkant

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Three column 33/34/33
nl: Drie kolommen 33/34/33

en: Two column
nl: Twee kolommen

en: Two column stacked
nl: Twee kolommen, gestapeld

en: 1 hour | @count hours
nl[0]: 1 uur
nl[1]: @count uur

en: 1 day | @count days
nl[0]: 1 dag
nl[1]: @count dagen

en: Your changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Left sidebar
nl: Linker zijbalk

en: Right sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Contains
nl: Bevat

en: Overridden
nl: Overschreven

en: Width
nl: Breedte

en: General
nl: Algemeen

en: Border
nl: Rand

en: Method
nl: Methode

en: Other
nl: Andere

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: List type
nl: Lijsttype

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Uncategorized
nl: Zonder categorie

en: Plain
nl: Plat

en: Basic settings
nl: Basisinstellingen

en: Change
nl: Wijzigen

en: Middle
nl: Midden

en: Granularity
nl: Nauwkeurigheid

en: Fixed
nl: Vast

en: Empty
nl: Leeg

en: Style
nl: Stijl

en: Flexible
nl: Flexibel

en: Standard
nl: Standaard

en: Storage
nl: Opslag

en: No style
nl: Geen stijl

en: Lifetime
nl: Levensduur

en: No caching
nl: Geen caching

en: Editor
nl: Redacteur

en: Layouts
nl: Lay-outs

en: Edit content
nl: Inhoud bewerken

en: Change layout
nl: Lay-out aanpassen

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Contexts
nl: Contexten

en: Miscellaneous
nl: Diversen

en: Panel pages
nl: Paneelpagina's

en: Mini panels
nl: Mini panelen

en: Unordered
nl: Ongeordend

en: New @s
nl: Nieuwe @s

en: Keyword
nl: Trefwoord

en: 1 year | @count years
nl[0]: 1 jaar
nl[1]: @count jaar

en: 1 week | @count weeks
nl[0]: 1 week
nl[1]: @count weken

en: Panel content has been updated.
nl: Paneelinhoud is bijgewerkt.

en: Choose layout
nl: Lay-out kiezen

en: Missing content type
nl: Ontbrekend inhoudstype

en: Panel settings
nl: Paneelinstellingen

en: No title
nl: Geen titel

en: Columns
nl: Kolommen

en: Single column
nl: Enkele kolom

en: Left above
nl: Links boven

en: Right above
nl: Rechts boven

en: Left below
nl: Links onder

en: Right below
nl: Rechts onder

en: Layout settings
nl: Opmaak-instellingen

en: Panel
nl: Paneel

en: Panel layout
nl: Paneellay-out

en: Panel content
nl: Paneelinhoud

en: Disable Drupal blocks/regions
nl: Drupal-blokken / -gebieden uitschakelen

en: CSS code
nl: CSS-code

en: Rounded corners
nl: Afgeronde hoeken

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: Add row
nl: Rij toevoegen

en: Column
nl: Kolom

en: Add new rule
nl: Regel toevoegen

en: Regions
nl: Gebieden

en: Landing page
nl: Landingspagina

en: 1 month | @count months
nl[0]: 1 maand
nl[1]: @count maanden

en: Add region
nl: Gebied toevoegen

en: Column settings
nl: Kolominstellingen

en: Row
nl: Rij

en: Row settings
nl: Rij-instellingen

en: Create new
nl: Nieuwe aanmaken

en: layout
nl: lay-out

en: Invalid input
nl: Ongeldige invoer

en: Menu selection requires the activation of menu module.
nl: Menuselectie vereist de activering van de Menu-module.

en: The lower the weight the higher/further left it will appear.
nl: Hoe lager het gewicht, hoe hoger of meer naar links het zal verschijnen.

en: Live preview
nl: Directe voorbeeldweergave

en: - All -
nl: - Alle -

en: CSS Class
nl: CSS-klasse

en: All criteria must pass.
nl: Aan alle criteria moet worden voldaan.

en: In code
nl: In de code

en: Enabled, title
nl: Ingeschakeld, titel

en: Administrative title
nl: Beheertitel

en: Administrative description
nl: Beheer-omschrijving

en: Substitutions
nl: Vervangingen

en: Panel page
nl: Paneelpagina

en: Panel node
nl: Paneelnode

en: Mini panel
nl: Minipaneel

en: Go to list
nl: Ga naar lijst

en: There are no mini panels.
nl: Er zijn geen minipanelen.

en: Your changes have been discarded.
nl: Uw veranderingen zijn verworpen.

en: Disable this pane
nl: Venster uitschakelen

en: Enable this pane
nl: Venster inschakelen

en: CSS properties
nl: CSS-eigenschappen

en: Invalid test id.
nl: Ongeldige test-ID.

en: Mini panel: "@title"
nl: Minipaneel: '@title'

en: Remove row
nl: Rij verwijderen

en: Add column
nl: Kolom toevoegen

en: Region settings
nl: Regio-instellingen

en: Remove region
nl: Gebied verwijderen

en: Fluid
nl: Vloeiend

en: No markup at all
nl: Helemaal geen opmaak

en: Selection rules
nl: Selectieregels

en: Add additional context objects to this variant that can be used by the content.
nl: Aanvullende contextobjecten aan deze variant toevoegen dat door de inhoud kan worden gebruikt.

en: Add content items and change their location with a drag and drop interface.
nl: Inhouditems toevoegen en hun locatie wijzigen met een klik-en-sleep interface.

en: Move content from old layout
nl: Inhoud van oude lay-out overzetten

en: Selection rule
nl: Selectieregel

en: Panel: @title
nl: Paneel: @title

en: You must select a layout.
nl: Selecteer een lay-out.

en: You must select a different layout if you wish to change layouts.
nl: U moet een andere lay-out selecteren als u de lay-outs wilt wijzigen.

en: Update and preview
nl: Bijwerken en voorbeeldweergave weergeven

en: Administrative title of this variant.
nl: Beheertitel van deze variant.

en: Core Panels display functions; provides no external UI, at least one other Panels module should be enabled.
nl: Core Panels-weergavefuncties bieden geen externe interface. Schakel tenminste één andere Panels-module in.

en: You may use substitutions in this title.
nl: In de titel kan u vervangingen gebruiken.

en: Change the layout of this panel.
nl: De lay-out van dit paneel aanpassen.

en: Manage mini panels
nl: Minipanelen beheren

en: Storage type
nl: Opslagtype

en: No rules
nl: Geen regels

en: Title type
nl: Titel-type

en: The title of this panel. If left blank, a default title may be used. Set to No Title if you want the title to actually be blank.
nl: De titel van dit paneel. Indien deze leeg wordt gelaten, zal er een standaardtitel worden gebruikt. Zet de instelling op "Geen titel" als u geen titel wilt.

en: Fixed width
nl: Vaste breedte

en: Menu title
nl: Menutitel

en: Manage this mini-panel
nl: Dit minipaneel beheren

en: Create custom style
nl: Aangepaste stijl aanmaken

en: Basic styles
nl: Basisstijlen

en: Allows choice of a stylizer style
nl: Keuze van een 'stylizer'-stijl toestaan

en: Panel region
nl: Paneelgebied

en: Panel pane
nl: Paneelvenster

en: Custom layout
nl: Aangepaste lay-out

en: There are no custom layouts.
nl: Er zijn geen aangepaste lay-outs.

en: Manage custom layouts
nl: Aangepaste lay-outs beheren

en: Missing layout
nl: Ontbrekende lay-out

en: Reuse layout
nl: Lay-out hergebruiken

en: Row class
nl: Rijklasse

en: Columns: 1
nl: Kolommen: 1

en: Columns: 3
nl: Kolommen: 3

en: Columns: 2
nl: Kolommen: 2

en: That name is used by another style: @page
nl: Deze naam wordt gebruikt door een andere stijl: @page

en: Use Panels Dashboard
nl: Gebruik het Panelen-dashboard

en: Configure access settings on Panel panes
nl: Toegang tot paneelvensters instellen

en: Use the Panels In-Place Editor
nl: De Panels-tekstverwerker op een pagina gebruiken.

en: Allows a user to utilize Panels' In-Place Editor.
nl: Staat een gebruiker toe om de Panels-tekstverwerker op een pagina te gebruiken.

en: Configure advanced settings on Panel panes
nl: Configureer geavanceerde instellingen op paneelvlakken

en: Administer Panels layouts
nl: Paneellay-out beheren

en: Configure caching settings on Panels
nl: Configureer cachinginstellingen op Panels

en: Allows a user to configure caching on Panels displays and panes.
nl: Staat een gebruiker toe om de caching van panelweergaves en vlakken in te stellen.

en: Landing page wizard
nl: Landingspagina-wizard

en: Panel fields
nl: Paneelvelden

en: Panes
nl: Vensters

en: Edit mini panel
nl: Minipaneel bewerken

en: Change layouts with the Panels In-Place Editor
nl: Wijzig lay-outs met de Panels In-Place Editor

en: Allows a user to change layouts with the IPE.
nl: Laat een gebruiker lay-outs wijzigen met de IPE.

en: Change Layout
nl: Lay-out aanpassen
