Panels (8.x-3.0-alpha18) - en to be translation catalogue (68 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Next
be: Наступны

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: more
be: болей

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Display settings
be: Налады паказу

en: Weight
be: Вага

en: Center
be: Цэнтр

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Back
be: Назад

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Top
be: Верх

en: Path
be: Сцежка

en: Region
be: Рэгіён

en: Menu
be: Меню

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Text
be: Тэкст

en: Error
be: Памылка

en: Add content
be: Дадаць змесціва

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Bottom
be: Знізу

en: 1 hour | @count hours
be[0]: 1 гадзіна
be[1]: @count гадзінаў

en: 1 day | @count days
be[0]: 1 дзень
be[1]: @count дні
be[2]: @count дзён

en: Left sidebar
be: Левая стужка

en: Right sidebar
be: Правая стужка

en: Contains
be: Утрымлівае

en: Overridden
be: Адменена

en: Width
be: Шырыня

en: Caching
be: Кэшаванне

en: General
be: Агульны

en: Method
be: Метад

en: Other
be: Іншыя

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Arguments
be: Аргументы

en: Uncategorized
be: Без катэгорыі

en: Plain
be: Звычайны

en: Change
be: Змяніць

en: Granularity
be: Ступень дэталізацыі

en: Empty
be: Пусты

en: Standard
be: Стандарт

en: Change layout
be: Змяніць размеркаванне

en: Context
be: Кантэкст

en: 1 year | @count years
be[0]: 1 год
be[1]: @count гадоў

en: 1 week | @count weeks
be[0]: 1 тыдзень
be[1]: @count тыдні
be[2]: @count тыдняў

en: 1 min | @count min
be[0]: 1 хвіліна
be[1]: @count хв.

en: 1 sec | @count sec
be[0]: 1 секунда
be[1]: @count сек.

en: Machine name
be: Машынная назва

en: 1 month | @count months
be[0]: 1 месяц
be[1]: @count мес.

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў

en: Region settings
be: Наладкі рэгіёнаў

en: Fixed width
be: Фіксаваная шырыня
