Panels (8.x-3.0-beta6) - en to mr translation catalogue (37 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Next
mr: पुढील

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Value
mr: किंमत

en: List
mr: यादी

en: Cancel
mr: रद्द

en: more
mr: आणखी

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: Weight
mr: मुल्य

en: Category
mr: वर्ग

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Back
mr: मागे

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Font
mr: मुद्रावर्ग

en: Background
mr: पार्श्वभूमी

en: Move
mr: सरकवा

en: Update
mr: अपडेट

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Region
mr: क्षेत्र

en: Text
mr: अक्षर

en: Layout
mr: मांडणी

en: ID
mr: आय डी

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: 1 hour | @count hours
mr[0]: १ तास
mr[1]: @count तास

en: 1 day | @count days
mr[0]: १ दिवस
mr[1]: @count दिवस

en: General
mr: साधारण

en: Text color
mr: अक्षराचा रंग

en: 1 year | @count years
mr[0]: १ year
mr[1]: @count वर्षे

en: 1 week | @count weeks
mr[0]: १ आठवडा१ दिवस
mr[1]: @count आठवडे

en: 1 min | @count min
mr[0]: १ मिनिट
mr[1]: @count मिनिटे

en: 1 sec | @count sec
mr[0]: १ सेकंद
mr[1]: @count सेकंद
