Panels (8.x-4.0-alpha1) - en to mk translation catalogue (9 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: List
mk: Листа

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: Add
mk: Додај

en: Add block
mk: Додавање блок

en: Delete block
mk: Бришење блок

en: - All -
mk: - Сите -
