Panels (8.x-4.1) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Weight
ku: سەنگ

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Region
ku: ناوچە

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Add block
ku: بلۆک زیادبکە

en: Standard
ku: ستاندارد

en: Delete block
ku: بلۆک بسڕەوە

en: Locked
ku: کلیلدراوە

en: About
ku: دەربارە

en: No blocks in this region
ku: هیچ بلۆکێک لەم ناوچەیەدا نییە.

en: Weight for @block block
ku: سەنگی بلۆکی @block
