Panels - Extended and JSON output (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Weight
be: Вага

en: Schedule
be: Расклад

en: Node
be: Вузел

en: Start date
be: Дата пачатку

en: End date
be: Дата заканчэння

en: Blocks
be: Блокі

en: Weight for @title
be: Вага для @title
